baner strona

Plakat akcji "Posprzątajmy wspólnie Grodków"

 

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie, Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie oraz Urząd Miejski w Grodkowie zapraszają do udziału w akcji: POSPRZĄTAJMY WSPÓLNIE GRODKÓW!

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, a 8 maja to Dzień Bibliotekarza i Bibliotek! Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich do akcji sprzątania Grodkowa. Nasze miasteczko potrzebuje naszego wsparcia i troski, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze najbliższe otoczenie. Dbanie o przyrodę powinno być priorytetem dla każdego pokolenia! Dlatego chcielibyśmy w bezpieczny sposób zmobilizować mieszkańców do podjęcia wyzwania w walce o czystość naszego miasta! 
Zapisy uczestników trwają do 30 kwietnia 2021 r. Liczba miejsc ograniczona! 

Numer kontaktowy: 77 415 54 28


Organizator zapewnia uczestnikom rękawiczki oraz worki na śmieci.Udział dzieci poniżej 10 roku życia tylko z opiekunem. Od uczestników wymaga się założenie maseczki oraz utrzymania bezpiecznego dystansu od innych uczestników. 

Zbiórka uczestników na placu rynku o godzinie 10:00. Uczestnicy wraz z wyznaczonymi opiekunami grup udadzą się do ustalonych punktów, by pozbierać śmieci.O godzinie 12:00 uczestnicy przechodzą na plac Domu Kultury by uczestniczyć w grach i zabawach oraz przygotowanym poczęstunku.  W razie przedłużenia obostrzeń wydarzenie odbędzie się w innym terminie.