baner zbiory cyfrowe

Przypominamy i zachęcamy Państwa do korzystania z wypożyczalni internetowych Ibuk i Academica dostępnych w naszej bibliotece bezpłatnie.

academica

Academica – darmowa wypożyczalnia, umożliwia korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej. To dostęp do publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego. Można z niej skorzystać w godzinach otwarcia naszej placówki.

ibuk

Ibuk – polska biblioteka cyfrowa i wypożyczalnia e-booków stworzona przez Wydawnictwo Naukowe PWN, umożliwiająca wypożyczanie książek w formatach elektronicznych za pośrednictwem internetu. Kod umożliwiający dostęp do platformy należy odebrać w bibliotece.

Zapraszamy do Działu Udostępniania Zbiorów dla Dorosłych – Czytelnia i Działu Udostępniania Zbiorów dla Dorosłych - Zbiory pedagogiczne, I piętro.