nowosci wydawnicze

W dniu 11 lipca 2022r. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaakceptował listę rankingową bibliotek uprawnionych do otrzymania dofinansowania w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Mamy zaszczyt ogłosić, że Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie im. Józefa Elsnera znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały dofinansowanie, w związku z czym już rozpoczęliśmy prace nad dalszym poszerzaniem księgozbioru dla naszych czytelników.

Drodzy czytelnicy! W związku z zakupem nowości wydawniczych, z chęcią będziemy przyjmować od Was propozycje zakupu publikacji, którymi jesteście zainteresowani, a których brakuje Wam w naszej bibliotece.