• kursy1
  • Godziny otwarcia wypożyczalni na dworcu
  • Godziny otwarcia filii pedagogicznej

Nie tylko książki czekają w bibliotece. Pomiędzy półkami, w zakamarkach i przy stolikach –  dzieją się nieraz rzeczy ciekawe i tajemnicze. Biblioteka Publiczna w Kolnicy podczas tegorocznych wakacji zaprosiła dzieci i młodzież do udziału w zajęciach pod hasłem „Wakacje w bibliotece”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe i edukacyjne dostępne w bibliotece tj. Ubongo, Bankrut, Owce na wypasie, Bitwa o Tertugę, Twardy orzech do zgryzienia, Rummikub i Monopoly. Dzieci mogły również rozwijać swoje talenty plastyczne, tworząc prace, które ozdobiły wnętrze biblioteki. Spotkania wakacyjne w bibliotece pozwoliły nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również pobudzić wyobraźnię i fantazję dzieci oraz zachęcić je do czytania.

Wakacyjne zajęcia z dziećmi i młodzieżą w Kolnicy