• kursy1
  • Godziny otwarcia wypożyczalni na dworcu
  • Godziny otwarcia filii pedagogicznej

Z powodu remontu ratusza, od 23 kwietnia biblioteka zostaje przeniesiona do budynku dworca

Informujemy, że od dnia 23 kwietnia siedziba Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodkowie zostaje TYMCZASOWO przeniesiona do budynku dworca kolejowego. Zmiana ta jest spowodowana remontem ratusza. Nie chcąc pozbawiać naszych czytelników dostępu do księgozbioru, postanowiliśmy zorganizować sie w nieco trudniejszych warunkach. Mamy nadzieję, że zmiana ta spotka się z ogólnym zrozumieniem i - na co liczymy - wyrozumiałością.

Wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić naszą tymczasową siedzibę, informujemy, że będziemy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 i w soboty w godzinach 9.00 do 13.00.

Jeszcze raz przepraszając za utrudnienia, gorąco zachęcamy do korzystania z biblioteki!